Fotbal News podzim 2016

 

V novém ročníku 2016/2017 se Okresní fotbalový svaz Vyškov odhodlal k výrazné změně v soutěžích, které organizuje.

 

Změny připravila také FAČR co se týká Informačního systému a dalšího posunu omezení papírování.

 

Pokud se chcete dozvědět tyto změny, tak pokračujte dále ve čtení.

 

 

Číst dál...

Club News podzim 2016

 

Po delší době přinášíme aktuální informace o dění v klubu, změnách a novinkách. Po roce ve třetí třídě se naši muži vrací zpět do Okresního přeboru. O postupu se rozhodlo dodatečně. Vítěz třetí třídy FKD B nemohl vzhledem k účasti svého A týmu v okresním přeboru postoupit a tak další v pořadí byly Komořany, které postup odmítly. Nabídky na postup tedy využil Pustiměř. Následně účastníci okresního přeboru Ivanovice na Hané podaly přihlášku do třídy. Nabídka na postup do okresního přeboru byla nabídnuta našemu klubu. Tuto nabídku jsme využili a tak v sezóně 2016/2017 budeme hrát okresní přebor.

 

Číst dál...

News jaro 2015

 

Dovolujeme si oznámit, že i v jarní části sezóny se nám podařilo pro fanoušky zachovat na našem hřišti WiFi připojení ZDARMA.

 

Toto připojení u nás provozuje společnost INFOS Art, s.r.o. 

 

INFOS Art, s.r.o. nabízí nejen připojení k internetu, ale také služby telefonních linek, televize, výpočetní techniky, reklamy a webdesignu.

 

Více na www.infos.cz 

 

Na jaře tohoto roku 2015 také vzniknul nový webový portál, který se věnuje nižším soutěžím a snaží se přinášet aktuality z fotbalového dění v krajích a okresech. Projekt prozatím vypadá slibně a tak neváhejte navštívit stránky www.fotbalunas.cz

Fotbalová (r)evoluce

Od 1.7.2015 bude spuštěna Fotbalová (r)evoluce, která velmi výrazným způsobem mění fungování pro všechny kluby. Dobrou zprávou je, že náš klub je na tyto změny téměř plně připraven. Chybí nám pouze dodat několik fotografií do systému.

 

Veškeré aktuální informace o projektu hledejte vždy na adrese revoluce.fotbal.cz

Hlavní stránkou pro online systém je is.fotbal.cz

Číst dál...

Konec sezony 2012/2013

O minulém víkendu se dohrála všechna utkání a jsme před prahem další sezóny. V pátek 28.6.2013 v 17:00 proběhne losování krajských soutěží a v úterý 9.7.2013 v 17:00 losování okresních soutěží.

 

Změny pro další ročník v našem klubu. Dochází k největšímu rozmachu v historii našeho klubu. S tímto souvisí také nápor na funkcionáře všech týmů. Pokud má kdokoliv zájem nám pomoci, tak je vřele vítán.

 

Číst dál...

Změny zima 2013

Dne 5.1.2013 proběhla valná hromada našeho spolku, kde došlo k odhlasování zásadních změn. Hlavní změnou bylo schválení nových stanov. Nové stanovy změnily náš název na Sokol Švábenice, adresu na Švábenice 383 a upravily celý řád fungování sdružení. Došlo také ke zvolení nového výkonného výboru. Předsedou se stal Ing. Jiří Stříž, místopředsedou Petr Rejpal a sekretářem Ing. Petr Kozák. Členy výkonného výboru jsou Jiří Pokorný, Lukáš Hladký, Michal Weiss a Radomil Punčochář.

Číst dál...