Brankovice - Švábenice

Zdarec. Poslední utkání sezóny 2010/2011 Okresního přeboru Vyškov jsme odehráli asi v nejlepším areálu Okresního přeboru v Brankovicích. Brankovice - Švábenice 1:3 (1:1) Sestava: Petr Knap – Milan Gruber, Michael Jičínský, Jiří Pokorný, Tomáš Orel – Jiří Stříž, Jiří Judas, Lukáš Hladký, Petr Novotný – Honza Stříž, Honza Hladký. Střídání: 46. minuta Martin Novotný za Jirku Stříže, 65. minuta Štěpán Hladký za Honzu Stříže. Branky: 35. minuta Petr Novotný, 57. minuta Honza Stříž, 87. minuta Honza Hladký. Přihrávky: 2x Honza Hladký, 1x Lukáš Hladký. Žlutá karta: 46. minuta Petr Novotný a 74. minuta Michael Jičínský. Rohy: 8x

Číst dál...

Švábenice - Velešovice

Zdarec. V netradičním termínu čtvrtečního podvečera bylo odehráno poslední domácí utkání sezóny 2010/2011. Termín byl zvolen záměrně z důvodu sobotní svatby Petě Novotného a další fáze revitalizace naší travnaté plochy. Švábenice – Velešovice 8:0 (4:0) Sestava: Milan Stěnička – Tomáš Orel, Michael Jičínský, Jiří Pokorný, Petr Knap – Jiří Stříž, Jiří Judas, Lukáš Hladký, Petr Novotný – Miroslav Boniatti, Honza Hladký. Střídání: 45. minuta Honza Stříž za Petě Novotného, 57. minuta Martin Novotný za Jirku Stříže a 75. minuta Štěpán Hladký za Honzu Hladkého. Branky: 5. minuta Honza Hladký, 25. minuta Petr Novotný, 34. 53. a 55. minuta Jirka Judas, 36. minuta Jirka Stříž, 76. minuta Martin Novotný a  85. minuta Mira Boniatti. Přihrávky: 2x Mira Boniatti, 2x Lukáš Hladký, Jiří Judas, Jiří Pokorný, Jan Stříž, Petr Knap. Žlutá karta: 89. minuta Martin Novotný Rohy: 7x

Číst dál...

Vážany n/L - Švábenice

Zdarec. Za vyloženě letního počasí, kdy teplota vzduchu vysoko přesahovala 30 stupňů celsia, odjeli naši borci na pekelně rozpálenou půdu do Vážan nad Litavou. Kvalitní kopané přál nejen pěkný areál a parádní trávník, ale také především kvalita obou týmů. Vážany nad Litavou – Švábenice 0:2 (0:1)Sestava: Milan Stěnička - Milan Gruber, Michael Jičínský, Jiří Pokorný, Petr Knap – Martin Novotný, Jiří Judas, Lukáš Hladký, Petr Novotný – Miroslav Boniatti, Honza Hladký. Střídání: 60. minuta Jiří Stříž za Martina Novotného a 77. minuta Štěpán Hladký za Honzu Hladkého. Branky: 33. minuta Honza Hladký, 91. minuta Mira Boniatti Přihrávky: Mira Boniatti, Lukáš Hladký Žluté karty: 37. minuta Honza Hladký, 44. minuta Milan Gruber, 69. minuta Petr Knap, 74. minuta Jiří Pokorný, 79. minuta Jiří Judas, 90. minuta Miroslav Boniatti Rohy: 5x

Číst dál...

Švábenice - Pačlavice

Zdarec. Nedalo mě to a shlédnul jsem ze záznamu odehrané derby. Pokusím se napsat postřehy, které budou velmi kritické a nebudou se více lidem líbit. Jedná se o můj laický pohled na utkání, bez znalosti taktiky obou mužstev a trenérských pokynů. Popis je trošku delší, protože si to tohle derby dle mého názoru zaslouží.Švábenice - Pačlavice 1:3 (0:1) Sestava: Milan Stěnička - Petr Knap, Michael Jičínský, Jiří Judas, Milan Gruber – Jiří Pokorný, Petr Novotný, Lukáš Hladký, Jiří Stříž – Miroslav Boniatti, Honza Hladký. Střídání: 72. minuta Martin Novotný za Petra Novotného. Branka: Jiří Pokorný Přihrávka: Martin Novotný. Žluté karty:87. minuta Michael Jičínský a Lukáš Hladký. Rohy: 3x

Číst dál...

Dražovice B - Švábenice

Zdravím. Naprosto jednoznačná záležitost favorizovaného celku Švábenic, který rozhodl o výsledku utkání již v prvním poločase. Domácí i přes velkou snahu, viditelně nestačili na naše hráče, kteří si v herní a střelecké pohodě odvezli očekávané tři body. Impozantní náskok 20-ti bodů, na druhé Pačlavice, čtyři kola před koncem soutěže mluví  za vše. Dražovice B - Švábenice 0:5 (0:4) Sestava:Milan Stěnička - Petr Knap, Jiří Judas, Jiří Pokorný, Tomáš Orel - Jiří Stříž, Lukáš Hladký, Petr Novotný, Jan Stříž - Štěpán Hladký, Honza Hladký. Střídal:65. minuta Martin Novotný Tomáše Orla. Branky: 3x Honza Hladký v 9, 18 a v 50. minutě. 1x Jiří Pokorný v 17. minutě a 1x Honza Stříž v 38. minutě.  Přihrávky: 4x Jirka Stříž a 1x Lukáš Hladký. Střely: 18x. Centry: 33x. Rohy: 13x.

Číst dál...

Křižanovice - Švábenice

Zdravím. V pěkném fotbalovém areálu, na perfektně zastřiženém zeleném pažitu, na kterém je radost hrát, naši hráči rázně ukončili různé kalkulace o vítězi Okresního přeboru a zárověň o postupu do 1B. třídy. Potvrdili svou suverenitu a v zápase bohatém na branky rozhodli o historickém úspěchu kopané ve Švábenicích, pět kol před závěrem soutěže roku 2010/2011. Křižanovice - Švábenice 0:5 (0:2) Sestava: Milan Stěnička - Petr Knap, Michael Jičínský, Jiří Judas, Milan Gruber - Jiří Stříž, Lukáš Hladký, Petr Novotný, Jiří Pokorný - Štěpán Hladký, Honza Hladký. Střídal: 62. minuta Martin Novotný Štěpána Hladkého v 73. minutě Honza Stříž Petra Novotného a v 87. minutě Tomáš Orel Honzu Hladkého. Branky:3x Jiří Pokorný v 11, 28, 78. minutě. Honza Stříž v 80. a Honza Hladký v 85. minutě. Přihrávky: Honza Hladký, Jiří Stříž, Lukáš Hladký, Jiří Judas, Jan Stříž Žlutá karta: 42. minuta Lukáš Hladký a 65. minuta Jiří Judas Střely: 10x. Centry: 15x. Rohy: 3x.