Jméno *
Zpráva *

J.N.Hlas fanoušků

Za posledních několik roků nejvyšší porážka pokazila dobrý dojem z jarního vystoupení našich hráčů a už je potřeba se dívat na další sezonu ve třetí třídě,kam po roce sestupujeme a i tam to nebude jednoduché,přesto si všichni ,kteří kolem fotbalu pracují a hráči zaslouží za jejich snahu  a úsilí pochvalu od všech objektivních fanoušků a tak hlavy vzhůru a Švábenice do toho,bojovat,bodovat a za rok znovu do okresu!!Laughing

úterý 23. červen 2015 9:00

Naši hráči podali v Křenovicích bojovný výkon a remíza by byla asi spravedlivým vyjádřením průběhu hry a vzhledem k soupeřům Pustiměře bylo celkem zřejmé,že půjde před nás a i poslední utkání v Dědicích má nakročeno k bodům,velká škoda našich tří prvních jarních zápasů,kde jsme prakticky ztratili 8 bodů a ty rozhodly o našem umístění,protože jaro se odehrálo výborně a všichni zaslouží uznání a pochvalu za to, s jakým nasazením hrají a bojují až do konce soutěže a tak je to potřeba zopakovat i v Kobeřicích a znovu Švábenice do toho a bodovat!!Smile

pondělí 15. červen 2015 18:10

Získaný bod je pro naše mužstvo úspěchem,protože domácí ve druhém poločase nás hodně přehrávali a vytvářeli si dobré příležitosti,paradoxem je,že v závěru utkání mohl dvakrát rozhodnout M.Gruber,do konce soutěže chybí tři kola a tak nezbývá,než znovu Švábenice do toho a každý získaný bod se bude počítat!!

sobota 30. květen 2015 20:20

Důležité utkání pro oba celky přineslo nasazení a bojovnost z obou stran a nakonec tři body pro naše hráče,všichni zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon,podržel nás několika výbornými zákroky M.Stěnička a také nadstandartní výkon předvedli R.Novotný a L.Kuška,za týden v dalším klíčovém utkání v Lysovicích je potřeba znovu bodovat a tak Švábenice do toho!!Smile

neděle 24. květen 2015 20:24

Po výkonu,který byl na jaře nejslabší jsme nad oslabeným soupeřem získali cenné tři body,ale v utkání naděje v sobotu proti Pustiměři musí být nasazení a bojovnost všech hráčů podstatně jiná,hrajeme o záchranu v okresním přeboru a tak znovu Švábenice do toho a bodovat!!!Smile

pondělí 18. květen 2015 21:13

J.N.hlas fanoušků

V dohrávce s posledním týmem tabulky zasloužené tři body a pěkné akce i branky,v Křižanovicích štěstí i smůla v závěru a díky velké bojovnosti vybojovaný cenný bod a podle zajímavých dalších výsledků mužstev z konce tabulky bude druhá polovina jarní části ještě hodně napínavá i vzhledem k tomu,že výsledky okresních celků v krajských soutěží nejsou nijak dobré,každý získaný bod se na konci soutěže bude počítat a tak znovu Švábenice do toho a bodovatSmile

pondělí 11. květen 2015 21:03

Také ve třetím jarním utkání jsme ztratili zbytečně další body,protože zejména ve druhém poločase byli naši hráči v několika brankových příležitostech a hosté,kteří na jaře nehrají v pohodě mohou děkovat svému brankaři,který nakonec svůj výkon potvrdil i chycenou penaltou,znovu však je potřeba našim hráčům poděkovat za bojovnost a nasazení a toto je potřeba i pro příští utkání s Brankovicemi a tak znovu Švábenice do toho a bodovatSmile

pondělí 27. duben 2015 8:58

Tři střely na naši branku,z toho dvě z trestňáků,prohra 1 2,dva hráči zranění,jeden vyloučený,asi to horší už nemohlo být,předtím smutná podívaná na dorostence,pro fanoušky opravdu pěkná podívanáFrown

sobota 18. duben 2015 19:28

Horst Siegl

Takze derby krasne pocasi 9 golu cervena karta celkem solidni navsteva nejvic narvano bylo u vycepu a klobasLaughing. Fotbal plny chyb z obou stran. Skoda ze jsme podle meho nazoru s prominutim prosrali vyhranej zapas. Hrat 60 minut proti 10 a vest 4 : 3 pet minut pred koncem zamrzi. Jednoznacne nejlepsi hrac na hristi Honza Hladky. Chce to hlavne se vyvarovat chyb a snad to bude za 3 body. Takze svabky pojdme.

čtvrtek 16. duben 2015 17:19

derby utkání plné zvratů,ve kterém byl vedoucí celek soutěže velice blízko k první porážce nakonec nedokázali naši hráči přes velkou bojovnost dotáhnout do zdárného konce a i když jsme hráli velkou část utkání proti deseti,velké a zbytečné chyby v závěru a bojovnost domácích nás o potřebné body připravila,zazářil J.Hladký třemi vstřelenými brankami,z pohledu fanouška byl však náš výkon příslibem do dalších utkání a tak znovu Švábenic do toho a bodovatSmile

pondělí 13. duben 2015 10:14